phone-1

SKODA 

+380735520300
phone-2

SUZUKI 

+380932556060
  • ua

Škoda запровадила цифровий сертифікат

Власники автомобілів Škoda тепер можуть створити цифровий сертифікат з перевіреною інформацією про стан свого автомобіля та історію обслуговування протягом гарантійного терміну за допомогою декількох кліків. Цей файл є офіційним документом від виробника, в якому зібрані дані з різних джерел, зокрема - електронної сервісної книжки автомобіля. Клієнти завжди матимуть під рукою достовірну інформацію про свій автомобіль без необхідності відвідувати дилера або сплачувати додаткові платежі. Послуга безкоштовна на всіх європейських автомобілях Škoda, які мають Škoda Connect, зокрема і в Україні.

 

Документ містить ідентифікацію автомобіля, технічні характеристики, огляд встановленого стандартного та додаткового обладнання. Також надається актуальна інформація про пробіг та історію пробігу, будь-які передплачені послуги та продовження гарантії, а також повна сервісна історія. Це стосується не лише регулярного технічного обслуговування, але й будь-яких гарантійних ремонтів. Післягарантійна історія буде інтегрована в сервіс цифрових сертифікатів пізніше. Власники транспортних засобів можуть зручно створити файл і експортувати його у форматі PDF з веб-порталу Škoda Connect. Їм потрібно лише зайти на портал, авторизуватися, натиснути на кнопку "Цифровий сертифікат" і завантажити PDF-файл. Після цього вони можуть повторно надіслати його або поділитися ним відповідно до своїх потреб. Власники автомобілів Škoda можуть генерувати цей сертифікат у будь-який час і без обмеження кількості звернень.

За консультаціями щодо даного сервісу можна звертатися до відділу по роботі з клієнтами офіційного імпортера Škoda в Україні компанії «Єврокар» через форму зворотного зв’язку на сайті https://www.skoda-auto.ua/other/feedback.

Пробіг оновлюється щотижня
Під час продажу автомобіля цифровий сертифікат швидко надає всі деталі, які потенційний покупець може захотіти дізнатися. Наприклад, історія пробігу постійно оновлюється - не тільки під час сервісного обслуговування. Пробіг записується щотижня з моменту активації функції віддаленого доступу в рамках Škoda Connect.

Škoda Connect: все найнеобхідніше у вашому мобільному телефоні
Цифровий сервіс Škoda Connect дозволяє користувачам контролювати ключові параметри автомобіля на своєму мобільному телефоні і включає безліч додаткових функцій, таких як перевірка замків дверей, персоналізація автомобіля Škoda при перемиканні між різними автомобілями, що зберігаються в одному обліковому записі, а також планування візитів на сервіс. Усі відповідні дані про пересування та клієнтів завжди надійно зберігаються, що відповідає суворим стандартам GDPR ЄС.

Діджиталізація: асортимент інноваційних, розумних послуг розширюється
Škoda Auto пропонує дедалі ширший спектр можливостей підключення та інноваційних послуг, які роблять користування автомобілем простішим і зручнішим. Наприклад, поступово запроваджує у Європі функцію дистанційної оплати паркування Pay to Park та новітній сервіс Offers, що надає користувачам автомобілів Škoda доступ до безлічі товарів зі знижками та спеціальних пропозицій.